Фронтальні акустичні колонки DALI Opticon 6 MK2 Satin Black 1 шт.

- В наявності
- Код: 98988311
57 123 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підлогові динаміки Dali Opticon 6 MK II
Тонкий окремо стоячий твітер OPTICON 6 MK2 є основою серії OPTICON MK2, відомої своїм гібридним м’яким куполом і стрічковим твітером DALI.
Перетворювачі
Гібридний твітер пропонує суттєвий прорив у високоякісному звучанні та був удосконалений для OPTICON MK2 за допомогою 29-мм купольного твітера від CALLISTO в поєднанні зі стрічкою 17 мм x 45 мм, укладеною в литу під тиском алюмінієву пластину. Низькі та середні частоти OPTICON 6 MK2 обробляються подвійними 6½-дюймовими конусами з деревного волокна в магнітних динаміках SMC, нижній з яких поступово послаблюється в діапазоні середніх частот. OPTICON 6 MK2 має подвійне з’єднання, що дозволяє відтворювати бас. /середні секції, які підключаються незалежно, і високі тони, Dual Flare Reflex і збільшений внутрішній об'єм завдяки конструкції, що стоїть на підлозі, дозволяють OPTICON 6 MK2 досягти набагато ширшого діапазону низьких частот і глибоких басів, ніж з колонками на полиці. .В ньому поєднуються баси з чудовою чіткістю середніх частот і деталізовані високі частоти, характерні для гібридного твітера DALI.
ВИРОБЛЕНО В ДАНІЇ
Серія OPTICON MK2 виробляється компанією DALI у Данії. На власному деревообробному підприємстві Urnser плити МДФ ріжуть, фрезерують, обробляють і збирають. Колонки та кросовери також збираються на власних виробничих лініях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ефективність | 88 dB |
| Імпеданс | 4 Ohm |
| Мoдель | Opticon 6 MK2 |
| Марка | Dali |
| Код виробника | 2753 |
| Частотна характеристика | 49-30000 Hz |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 200 Вт |
- Ціна: 57 123 ₴
