БФП HP Smart Tank 589 AiO (4A8D9A)

- В наявності
- Код: 175894625
12 363 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Висока ефективність і низькі витрати на друк
HP Smart Tank 589
*Докладніше на hp.com/go/learnaboutsupplies
Основні параметри
Детальний друк і ідеальне відтворення кольорів.
Щоб поповнити чорнило в потрібний час.
Просто під’єднайте чорнильний картридж до резервуара та зачекайте, поки він заповниться. Ніщо не проливається і не забруднюється.*
*При використанні згідно з інструкціями з налаштування.
Інтуїтивно зрозумілі кнопки с
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | БФП |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.03 кг |
| Висота | 157.3 мм |
| Глибина | 361.5 мм |
| Ширина | 434.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi-зв'язок | Да |
| Інтерфейс | Wi-Fi, USB, AirPrint |
| ею роздільної здатності | 600x600 dpi |
| Мoдель | Smart Tank 589 |
| Максимальний розмір формату | A4 |
| Марка | HP |
| Відбивати | Да |
| Підтримувані формати медіа | A4, Koperty, A6, DL, B5 |
| Роздільна здатність монохромного друку | 1200x1200 dpi |
| Роздільна здатність сканування | 1200x1200 dpi |
| Роздільна здатність кольорового друку | 4800x1200 dpi |
| Розподіл | HP |
| Витратні матеріали | HP GT53XL, HP GT52 |
| Швидкість монохромного друку | 12 stron na min. |
| Швидкість кольорового друку | 5 stron na min. |
| Тип факса | Brak telefonu i faksu |
- Ціна: 12 363 ₴









