Швейна машина Brother X14S

- В наявності
- Код: 70595422
8 414 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швейна машина Brother X14S — надійний та зручний пристрій для домашнього та професійного використання. Модель оснащена різноманітними функціями, які дозволяють виконувати широкий спектр швейних робіт: від простого підшивання до створення складних виробів. Машина відзначається високою швидкістю шиття, зручним керуванням та міцною конструкцією. Компактний дизайн та білий колір роблять її стильним і практичним вибором для будь-якого інтер’єру. Brother X14S підходить як для початківців, так і для досвідчених користувачів, забезпечуючи якісний результат та довговічність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31 см мм |
| Глибина | 39 см мм |
| Кількість строчок | 14 |
| Мoдель | X14s |
| Марка | Brother |
| Міцність | 50 |
| Тип | Механічна |
| Тип човника | Ротаційний |
| Типи лапок | Для вшивання змійок, Для обмітки петельок |
| Типи строчок | Зигзаг, сатинові |
| Функції | Автоматичне намотування шпульки, Можливість використання подвійної голки |
| Колір | Білий |
| Швейні функції | Обметка петельок |
| Ширина | 15 см мм |
- Ціна: 8 414 ₴
