Центральні колонки JBL Stage A125C

- В наявності
- Код: 115803502
21 639 ₴
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Центральні колонки JBL Stage A125C забезпечують високоякісне звучання і ідеально підходять для створення домашнього кінотеатру. Модель відрізняється потужним і чистим звуком, що дозволяє повністю зануритися в атмосферу фільму або музики. Компактний дизайн і чорний колір корпусу легко впишуться в будь-який інтер’єр. Колонки сумісні з більшістю аудіосистем і забезпечують чітке відтворення діалогів та ефектів. Надійна якість збірки та використання сучасних технологій роблять JBL Stage A125C відмінним вибором для цінителів якісного звуку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Динаміки | Центральний динамік |
| Імпеданс | 6 Ohm |
| Код виробника | STAGEA125C |
| Конструкція | 2-смугова |
| Мoдель | Stage A125C |
| Низькочастотний динамік | 133 мм |
| Частотний діапазон | 75-40000 Hz |
| Чутливість | 88 dB |
- Ціна: 21 639 ₴




