Роутер TP-Link AX1500 Whole Home Mesh (DECOX103PACK)

- В наявності
- Код: 159829921
9 964 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роутер TP-Link Deco X10 AX1500 забезпечує стабільне та швидке Wi-Fi покриття по всьому дому завдяки технології Mesh. Пристрій підтримує стандарт Wi-Fi 6, що збільшує швидкість передачі даних та знижує затримки. Deco X10 легко налаштовується через мобільний додаток, забезпечуючи зручне керування мережею. Комплект із кількох пристроїв дозволяє створити єдину мережу з безшовним роумінгом, ідеально підходить для великих приміщень та багатокористувацьких середовищ. Білий корпус гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Внутрішня |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| QoS | Да |
| VoIP | Немає |
| WiFi | З Wi-Fi |
| Вбудований жорсткий диск | Немає |
| Вбудований модем | Без модему |
| Висота | 110 мм мм |
| Глибина | 110 мм |
| Додаткові функції | MU-MIMO |
| Кількість антен | Вбудована |
| Кількість портів LAN | 2 x RJ45 |
| Кількість портів USB | Немає |
| Мoдель | Deco X10(3-pack) |
| Призначення | xDSL |
| Живлення | Вбудований блок живлення |
| Протоколи та мережеві стандарти | UPnP |
| Режим роботи | Роутер |
| Швидкість портів LAN | 10/100/1000 |
| Швидкість мережі WiFi | 300 Мбіт/с |
| Стандарт роботи бездротової мережі | 802.11ax (Wi-Fi 6), 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11, 802.11b |
| Знімна антена | Немає |
| Керування й настроювання | Застосунок |
| Частота роботи WiFi | 5 ГГц |
| Ширина | 110 мм мм |
- Ціна: 9 964 ₴

