Принтер етикеток Brother TD-2135N (TD2135NXX1)

- В наявності
- Код: 148782836
15 911 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Принтер етикеток Brother TD-2135N призначений для швидкого та якісного друку етикеток різного призначення. Пристрій підтримує друк з роздільною здатністю до 300 dpi, що забезпечує чітке та читабельне зображення. Завдяки вбудованому мережевому інтерфейсу, принтер легко інтегрується в офісні та виробничі мережі. Компактний та надійний, він підходить для використання в торгівлі, логістиці та складському обліку. Простота налаштування та експлуатації робить Brother TD-2135N відмінним вибором для бізнесу будь-якого масштабу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість друку штрих-кодів | Да |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дистрибуція | Brother |
| Клавіатура | Да |
| Мoдель | TD2135N |
| Максимальна швидкість друку | 152.4 |
| Додане обладнання | Мережевий адаптер, Інструкція з експлуатації, Кабель USB |
| Програмне забезпечення | P-touch Editor |
| Роздільна здатність головки | 300 dpi |
| Тип друку | термічний |
| Колір друку | монохромний |
| Ширина | 110 мм мм |
| Ширина друку | 56 мм |
| Мови програмування | ZPL |
- Ціна: 15 911 ₴


