Міні-принтер етикеток Brother PT-E550WVP (PTE550WVPYJ1)

- В наявності
- Код: 31135416
15 187 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міні-принтер етикеток Brother PT-E550WVP — компактний та зручний пристрій для створення професійних етикеток в офісі та на виробництві. Забезпечує високу якість друку, підтримує різні типи стрічок та шрифтів. Завдяки бездротовому підключенню та зручному інтерфейсу процес маркування стає швидким і простим. Ідеально підходить для організації робочого простору, маркування кабелів, обладнання та документів. Надійний та функціональний принтер від відомого бренду Brother.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний вибір довжини етикеток | Немає |
| Можливість друку штрих-кодів | Да |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дистрибуція | Brother |
| Довжина | 250 мм мм |
| Дзеркальний друк | Да |
| Клавіатура | Да |
| Мoдель | PT-E550WVP |
| Максимальна швидкість друку | 30 мм/s |
| Множинний друк на етикетці | Да |
| Додане обладнання | Мережевий адаптер, Інструкція з експлуатації, чохол |
| Розкладка клавіатури | QWERTY |
| Тип стрічки | TZe, HSe, FLe |
| Тип друку | термотрансферна |
| Тип живлення | Мережева й акумуляторна |
| Точність | 180 dpi |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 126 мм мм |
| Ширина друку | 24 мм |
- Ціна: 15 187 ₴









