Кавоварка Catler ES 721

- В наявності
- Код: 157471700
9 274 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кавоварка Catler ES 721 — сучасний пристрій для приготування ароматної кави в домашніх умовах. Модель оснащена зручним керуванням та стильним дизайном у сріблястому кольорі, який гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр кухні. Завдяки продуманій конструкції та якісним матеріалам, кавоварка забезпечує стабільну якість напою та довговічність експлуатації. Пристрій підходить для приготування різних видів кави, що дозволить насолоджуватися улюбленим напоєм щодня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,3 к |
| Глибина | 28 см мм |
| Тиск | 15 Bar |
| Місткість резервуара для води | 0,8 l |
| Захист | Автоматичне вимкнення |
| Мoдель | ES 721 Porto B |
| Міцність | 1350 |
| Тип капсул | Nespresso |
| Функції | Знімний резервуар для води |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 9 274 ₴









