Ультракомпактний короткофокусний проектор Optoma Gt2000Hdr

- В наявності
- Код: 152790878
59 934 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультракомпактний короткофокусний проектор Optoma GT2000HDR пропонує високу якість зображення з HDR та яскравістю, що ідеально підходить для домашніх кінотеатрів та презентацій. Завдяки короткому фокусу пристрій дозволяє проектувати велике зображення з мінімальної відстані до екрану, що економить простір. Компактний дизайн і простота встановлення роблять цей проектор зручним для використання в будь-яких умовах. Підтримка сучасних технологій забезпечує насичені кольори та чіткість зображення, створюючи ефект повного занурення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optoma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 114 мм |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 190 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрану | 30" - 300" |
| Додаткова інформація | 3D зображення |
| Контраст | 300000:1 |
| Мoдель | GT2000HDR |
| Марка | Optoma |
| Призначення проєктора | Домашній кінотеатр |
| Оптична роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Споживання енергії | 139 |
| Споживання енергії (економний режим) | 98 |
| Роз'єми | Аудіо, RS232, USB Тип A, 2x HDMI |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Термін експлуатації лампи | 30000h |
| Термін служби лампи (економний режим) | 30000h |
| Стандарт зображення | FHD |
| Технологія | DLP |
| Рівень шуму | 34 dB дБ |
| Ширина | 274 мм мм |
| Яскравість | 3500 cd/m² |
- Ціна: 59 934 ₴


