Мультимедійний проектор Epson EH-TW7100 (V11H959040)

- В наявності
- Код: 86215050
81 336 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультимедійний проектор Epson EH-TW7100 забезпечує яскраве та чітке зображення з роздільною здатністю 4K PRO-UHD. Завдяки високій яскравості та контрастності він ідеально підходить для домашнього кінотеатру та презентацій. Проектор підтримує широкий колірний діапазон та покращену передачу кольорів, що робить картинку насиченою та реалістичною. Пристрій оснащений зручним інтерфейсом та багатьма входами для підключення різних джерел. Компактний та стильний дизайн дозволяє легко інтегрувати проектор у будь-який інтер’єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.9 кг |
| Висота | 15.7 мм |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 250 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Вбудований динамік |
| Контраст | 100000:1 |
| Мoдель | EH-TW7100 |
| Марка | Epson |
| Призначення проєктора | Домашній кінотеатр |
| Оптична роздільна здатність | 3840 x 2160 |
| Споживання енергії | 387 |
| Споживання енергії (економний режим) | 280 |
| Роз'єми | HDMI |
| Зв'язок | Bluetooth |
| Термін експлуатації лампи | 3500h |
| Термін служби лампи (економний режим) | 5000h |
| Технологія | LCD |
| Рівень шуму | 24 db дБ |
| Ширина | 410 мм мм |
| Яскравість | 3000 cd/m² |
- Ціна: 81 336 ₴





