Багатофункціональний пристрій Brother DCP-T520W InkBenefit Plus (DCPT520WAP1)

- В наявності
- Код: 105732567
18 038 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний пристрій Brother DCP-T520W InkBenefit Plus поєднує функції принтера, сканера та копіра, забезпечуючи високу якість друку та зручність використання. Завдяки технології InkBenefit Plus пристрій дозволяє значно знизити витрати на друк, забезпечуючи економний витрата чорнил. Підтримка бездротового підключення Wi-Fi спрощує роботу з пристроєм з різних пристроїв, включаючи комп’ютери та мобільні гаджети. Компактний дизайн і просте керування роблять Brother DCP-T520W ідеальним рішенням для дому та невеликого офісу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.3 кг |
| Глибина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi зв'язок | Да |
| Висота | 159 мм мм |
| Двосторонній друк | Немає |
| Дисплей | Да |
| Інтерфейс | Wi-Fi, USB |
| Мoдель | DCP-T520 |
| Максимальний розмір формату | A4 |
| Друк з USB | Немає |
| Друк із камери | Немає |
| Друк із карти пам'яті | Немає |
| Подавання паперу | 150 аркушів |
| Підтримувані формати носіїв | A4, A6, A5, DL |
| Підтримка мережі | Вбудований мережевий адаптер |
| Роздільна здатність копіювання | 1200x1200 dpi |
| Роздільна здатність друку моно | 6000x1200 dpi |
| Роздільна здатність друку кольору | 6000x1200 dpi |
| Роздільна здатність сканування | 2400x1200 dpi |
| Сканування в хмару | Немає |
| Швидкість друку моно | 17 сторінок на хв. |
| Швидкість друку колір | 9,5 сторінок на хв. |
| Тип факса | Немає телефона та факсу |
| Ширина | 435 мм мм |
- Ціна: 18 038 ₴



